Válaszra vár

Elhagyott Opel

Kérem az ill. értesítését.
Műszakija már nem érvényes. Akácfa utca parkoló, Csepel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 64

Hozzászólások

  • XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    Tájékoztatások

    Levél tartalma
    Tisztelt Címzett!

    Csatoltan megküldjük a korábbi weboldalukról továbbított névtelen lakossági bejelentésekre adott válaszainkat.

    Tisztelettel: Csepeli Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére