Megoldott

Járdát elfoglaló kidobott fenyőfák!

Frissítés 2023.01.31
FKF válasza
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
.................
Tisztelt Illetékes!

Bejelentést szeretnék tenni. A IX. kerület Ernő utcában a járdát elfoglalják a kidobott karácsonyi fenyőfák, ezáltal a járda, gyalogosok által használhatattlan. Kérem tisztelettel a fenyőfák elszállítását.

Munkájukat nagyon szépen köszönöm.

Üdvözlettel,

Péter

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ernő u. 24

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Bejelentést szeretnék tenni. A IX. kerület Ernő utcában a járdát elfoglalják a kidobott karácsonyi fenyőfák, ezáltal a járda, gyalogosok által használhatattlan. Kérem tisztelettel a fenyőfák elszállítását. Munkájukat nagyon szépen köszönöm. Üdvözlettel, Péter"-ról "Frissítés 2023.01.31 F...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Budapest Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét útszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyők az örökkévalóságnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nehru park kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére