Megoldásra vár

Elfordult táblák

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő táblák elfordultak, jelenleg nem a forgalom irányába mutatnak.
A képen talán nem túl szemléletes, de a helyszínen jól látszik, hogy a táblák teljesen kacskán állnak, két különböző irányban állnak.

Kérjük az Illetékest, hogy igazítsa irányba a táblákat!

Pontos helyszín:
47.59705065968239, 19.058918195970975

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 7

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A jelzőtáblák helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére