Válaszra vár

Lezárt parkolóhelyek

Jelzett helyszínen úgy fest, bizonyos elemek önkényesen zárják el a közterületen lévő, bárki által igénybe vehető parkolóhelyeket.

Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze a helyszínt, és lehetőség esetén tegye meg a megfelelő lépéseket az ügyben!

Pontos helyszín:
47.507045118878565, 19.026004805644124

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 6

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás a zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem viszik el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére