Megoldásra vár

Letakart tábla

Frissítés 2023.01.31
Budapest Közút válasza:
A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla átmeneti érvénytelenítése ideiglenes forgalmi rend része volt. Felkértük a kivitelezőt a helyreállításra, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
..................
A Pálinkás Antal utcába torkollik a Körtevirág utca, amely a Pálinkás Antal utca felé egyirányú. A kereszteződésben a Körtevirag utcánál ott a Behajtani tilos tábla, de a Pálinkás Antal utcán lévő kötelező haladási irány tábla vmiert le van takarva, be van fóliázva. Ha már ott van jogosan a tábla, legyen látható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pálinkás Antal utca 1

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pálinkás Antal utcába torkollik a Körtevirág utca, amely a Pálinkás Antal utca felé egyirányú. A kereszteződésben a Körtevirag utcánál ott a Behajtani tilos tábla, de a Pálinkás Antal utcán lévő kötelező haladási irány tábla vmiert le van takarva, be van fóliázva. Ha már ott van jogosan a tábla, legyen látható."...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla átmeneti érvénytelenítése ideiglenes forgalmi rend része volt. Felkértük a kivitelezőt a helyreállításra, a
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére