Válaszra vár

Elesett sarok

Andrássy út és Szív utca sarka lassan gyalog sem járható. Ez kb igaz az Andrássy út összes sarkára.
Kérnénk a közterület felügyelet aktívabb jelenlétét

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 83

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hivatalosan nem lezárt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Jane Haining rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás forgalomtól elzárt területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére