Megerősítésre vár

Elégtelen vízelvezetés

FRISSÍTÉS: 2023.02.24.

Budapest Közút!
"A XIII. Göncz Árpád városközpont járdája és zöldterületi része nincs Társaságunk kezelésében. A terület
üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt."
-----------------
Göncz Árpád szobra mellett, a parkon keresztül kialakított, azt 45 fokban átszelő járda betorkollási pontjánál elégtelen a vízelvezetés. A térburkolat és a járda egymás felé lejt, és víznyelő hiányában az esővíz megáll.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 132a

Hozzászólások

  • Bortei-Doku Shaun visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt. Visszajelezte, hogy a vízelvezetőt két héten belül kitisztítják.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyeze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Göncz Árpád szobra mellett, a parkon keresztül kialakított, azt 45 fokban átszelő járda betorkollási pontjánál elégtelen a vízelvezetés. A térburkolat és a járda egymás felé lejt, és víznyelő hiányában az esővíz megáll."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.24. Budapest Közút! "A XIII. Göncz Árpád városközpont járdá...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bortei-Doku Shaun bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére