Megoldott

Kálvin tér M3 peron koszos

A Kálvin téren az M3 metró peronjánál tiszta koszos, poros a fal már egy nappal az átadás után. Szeretném kérni, hogy takarítsák le a falat, mert így tiszta por lesz a ruhája annak, aki nekidől. Szeretném megjegyezni, hogy ilyen dzsuvásan, porosan nem kellene átadni felújított állomást az utasok számára.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, letakarították.
  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005484/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00115723

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a je
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedden a sárga összekötő alagút is tiszta por volt.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére