Válaszra vár

Ottfelejtett elkerítő eszköz

Anonim Járókelő

Kérem szállítsák el a munkaterület elkerítésére alkalmazott védőkorlátot. A munkálatok után a takarítás is elmaradt és a zebrát sem festették fel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bognár u. 1

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Vodafone? aknafedlap sérült, marad az elkerítés.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az illetékes a Vízművek...

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112746/csotores-utan

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fehér Samu
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ezredes utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlátozott járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: Budapest Közút
    Csévi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére