Megoldott

Vizelet

Frissítés 2023.01.24
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték.
..................
Tömény húgyszag árad a lejárat felől a Vigadó téren. Undorító. Sürgős, alapos takarítás szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, hogy ilyen gyorsak voltak.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tömény húgyszag árad a lejárat felől a Vigadó téren. Undorító. Sürgős, alapos takarítás szükséges."-ról "Frissítés 2023.01.24 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték. .................. Tömény húgyszag árad a lejárat felől a Vigadó téren. U...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére