Megoldatlan

Eső esetén megáll a víz

FRISSÍTÉS 2023.02.02.
Csepeli Városgazda válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a képen látható vízmegállást a járda melletti, feltöltődött és így megemelkedett magas földpadka okozza, annak nyesésével megszüntethető a probléma.(...)A rendelet értelmében a járda melletti ingatlan tulajdonosa/használója köteles elvégezni a járda melletti zöldterület nyesését, amely a terület gondozásának része.

------

Eső eseten megáll a víz a térképen jelölt területen, közvetlenül a Chili fitness épülete mellett. Kérem ennek javítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Baross u. 6345

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Chili Fitness 4

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Eső eseten megáll a víz a térképen jelölt területen, közvetlenül a Chili fitness épülete mellett. Kérem ennek javítását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.02. Csepeli Városgazda válasza: Tájékoztatjuk, hogy a képen látható vízmegállást a járda melletti, feltöltődött és így megemelkedett magas földpadka okozza, ...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/248/1/2023/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a képen látható vízmegállást a járda melletti, feltöltődött és így megemelk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Problémás térkövezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Omlik a járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ráday utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére