Megoldásra vár

Sérült szemetes

Kérem az ill. értesítését a szemetes javítása miatt. Haller-Gát sarok a park szélén.
https://www.google.com/maps/@47.4765022,19.0800196,3a,29.6y,218.28h,82.22t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgHKODumXcohAwb_x2Z0AjA!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gát utca 38

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Haller utca - Gát utca kereszteződésében lévő szemetes edény javítását megrendeltünk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kf...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére