Válaszra vár

Kerékpártámasz

VII került Damjanich utcában, Zeneiskola és a Tankerulet épülete elé kérnénk kerékpártámaszok telepítését.
Akár parkolóhely feladása nélkül is elférne néhány támasz.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    From: Városgazdálkodás
    Sent: Monday, January 23, 2023 7:44 AM
    To: Greifenstein János ; Havassy Pál
    Cc: dr. Jávori Péter ; Tánczos Viktória Dr.
    Subject: FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-001155
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kevés tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére