Megoldatlan

Kelenföldi mocsár

Anonim Járókelő

Meg lehetne oldani valahogyan a csapadékvíz elvezetését az Etele pláza előtti téren?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 52

Hozzászólások

  • Rónai Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy röhejes válasz. Szépen kopogtatni kell a kivitelezőnél, hogy pocsék lett és emeljenek rajta, hogy kifele lejtsen, ne alkosson medencét. Vagy arra milyen kifogásuk van az illetékeseknek? "Őőő iz...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megértem a hivatali álláspontot, de ez a nagyobb eső után arra járó gyalogosokat akkor sem nyugtatja meg. Attól ez még: rossz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm. K. B.
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    5 nappal a bejelentést követően "a vízmegállás a tárgyi területen már nem állt fenn". Nem mondja :-)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 9398 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Túlcsorduló patak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Naplás út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére