Megoldatlan

Út- és járdahiba illetve kátyú miatt nem lehet parkolni

Anonim Járókelő

A Stoczek utcában a Lágymányosi utca torkolatától mindkét irányban legalább 3 helyen az út a járda mellett illetve a járdán annyira be van süllyedve, hogy eső esetén parkolásnál csak gumicsizmában lehet kiszállni. Emiatt több parkolóhelyet gyakran nem használnak ki.

A fényképek sorrendben
1. Lágymányosi utca 28-as ház és Stoczek u. sarok
2. Stoczek u. Lágymányosi utca 28-cal szembeni oldalán a Műegyetem kerítés mellett
3. Stoczek u 17-tel szemben a Műegyetem kerítésének oldalán

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Stoczek József u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig várunk a megoldásra
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    00115454 sz. megkeresésére válaszolva küldjük tájékoztatásunkat.

    tisztelettel

    Bruckner Lászlóné
    asszisztens
    Újbuda Polgármesteri Hivatal
    Közlekedési Osztály

    ________________________________
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úhibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    rommá tört térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére