Válaszra vár

Kereszteződésben járdára parkolás

Anonim Járókelő

A 7. kerületben a Nefelejcs utca/ Marek József utca kereszteződésében mindennapos a járdára parkolás, (még akkor is, ha amúgy van szabad parkolóhely mellettük, ahogy a képen is látszik) elállva ezzel az utat a gyalog közlekedők elől, különösen a babkocsival, kerekesszékkel közlekedőktől. Nem csak zavaró, de rendkívül balesetveszélyes is. Parkolásgátló oszlopok pótlása szükséges!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nefelejcs u. 45

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére