Megoldott

Több zsáknyi szemét lerakva

Kérem a begyűjtését!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Czetz János u. 75

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére