Megerősítésre vár

Megállást tiltó tábla rendszeres figyelmen kívül hagyása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.23.:
XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatának válasza:

"Tisztelt Bejelentő!

Budapest Főváros XVII. kerület Önkormányzata, Rákosmente közúti forgalmi rendjét a Budapest Közút Zrt. jóváhagyásával szervezi, lehetőség szerint igazítja a felmerülő új igényekhez, lakossági kérésekhez; folyamatosan javítja, ésszerűsítés ott, ahol ez szükségessé válik. A kijelölt közlekedési (elektronikus jelzés, közúti jelzőtábla, útburkolati jel, stb.) rendszer által megszabott szabályok betartatása nem Rákosmente Önkormányzata feladata. A KRESZ szabályok betartatása, az esetleges szabálysértések szankcionálása ügyében a Rendőrség, illetve Rákosmente Közterület Felügyelete illetékes. Amennyiben közlekedési szabálysértést tapasztal, kérem az illetékesnél tegyen bejelentést!

Üdvözlettel
Sajtó és Kommunikáció
Rákosmente Önkormányzata"

---

A képen látható útszakaszon sűrűn várakoznak szabálytalanul járművek az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 154

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
    A(z) XVII. ker. Rendőrkapitányság a mellékelt küldeményt adta fel az Ön
    részére.
    Az elektronikus levél és a hozzá kapcsolódó fájl(ok) kizárólag a
    Címzettnek szólnak és a bennük fogl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható útszakaszon sűrűn várakoznak szabálytalanul járművek az út szélén."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.23.: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatának válasza: "Tisztelt Bejelentő! Budapest Főváros XVII. kerület Önkormányzata, Rákosmente közúti forgalmi rendjét a Budapest Közút Zrt. jóváhagyásával ...

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "XVII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem, világos. Jobb ha a rendőrség bírságolja meg a kerületi polgárokat. Inkább az állami szervet szidják a választások előtt bő egy évvel. Az önkormányzati rendészet nem kíván fellépni a szabályokat...
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros XVII. kerület Önkormányzata, Rákosmente közúti forgalmi rendjét a Budapest Közút Zrt. jóváhagyásával szervezi, lehetőség szerint igazítja a felmerülő új igényekhe
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Tápió utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendezetlen parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyökér köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére