Megoldott

eldugult csatorna

https://www.google.com/maps/@47.4772575,19.0258497,3a,50.7y,68.21h,71.84t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4ARlQe5yQOGClz_vyYGbXw!2e0!7i16384!8i8192

Bocskai-hegyalja sarkától
Ezen az útszakaszon a nagyszöllős utca felé mindhárom csatrona eldugult nem vezeti el a vizet az úton hömpölyög a víz.

(Aga köz sarkáig)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy u.

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Dzurik Olaf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Olt utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére