Megoldott

Tévéhulladék a buszmegállóban

Műszaki hulladékot raktak le a Gőzmozdony utcai buszmegállóban.
Intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink már nem találták a megállóban.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyben le is bomlik??

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére