Megerősítésre vár

besüppedt aszfalt

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyintéző,
Nem tudom kihez kell fordulnom a problémámmal,de ha nem Önökhöz, akkor kérem segítsenek hogy hova.
Bejelentés pontos leírása:
A 1116 Budapest, Gépész utca 27. szám előtti járdán teljesen besüppedt az aszfalt folyamatos a süllyedés és emiatt a házunk sarkán is megjelent már a repedés. A gázvezeték pont a süllyedés alatt megy, emiatt és félünk, hogy a gázvezeték is roncsolódhat a későbbiekben.

Üdvözlettel,

Molnár-Mihály Sára
+36305880499

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gépész u. 27

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére