Megoldott

Vegyes hulladék a Közdűlő úton

Illegálisan elhelyezett hulladék a Közdűlő úton.
Vegyes hulladék a Közdűlő úton
https://goo.gl/maps/ch48SFcF9feNYzkKA
a valós helyszín.
47.428980, 19.178162

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelentés dátuma: 2023-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csőszkunyhó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szeméthegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Adam
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Besence utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és törmelék végig a zöld sávon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Széky Endre utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére