Megoldott

Autó abroncs otthagyva

Tisztelt járókelők idén januárban szedte le valaki a fáról egy autó abroncsot amit még lomtalanítás kor szoktak fel tenni a fára a foglalok ezért legyenek szívesek FKF felé továbbítani

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Őrgébics u. 6

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A JAROKELO-BUDAPEST-00115235 bejelentést a mai napon megoldottuk.
    Tisztelettel

    Szabó Attila
    műszaki ügyintéző
    XXIII kerület
    Városüzemeltetési osztály
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    eldobált szemét a Dunában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Vadevezős utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Felső Duna part (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szigetdűlő belső útja (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére