Megoldásra vár

Parkolás forgalomtól elzárt területen

Anonim Járókelő

A Bajza utca 48. kapuja előtt van egy autónyi, forgalomtól elzárt terület, a kijelölt parkolóhelyek előtt és után. Mégis, rendszeresen itt parkol vagy egy nagy, fekete Bentley vagy újabban egy fekete kisbusz. Ha más parkolna oda, tuti büntetést kapna, de ők sosem.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 48

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címet az önkormányzati rendészek ellenőrizték és a tárgyi bejelentés tekintetében intézkedést kezdeményeztek.

    Tisztelettel:

    Terézvárosi Rendészeti Osztály
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elesett sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás a zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem viszik el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére