Megoldatlan

Óriási kátyú

Balesetveszélyes kátyú van a kerékpárút mentén a Kőbányai út 31. villamosmegálló közelében.
Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 31.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt az egy év, megoldatlan. Örökbe lehet fogadni ezt a kátyút is.
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Megoldásra vár.
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre változatlan, megoldásra vár.
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tripla kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére