Megoldásra vár

Kiégett lámpa

Tisztelt Budapest Közút!

A Petőfi híd budai hídfőjénél, a déli irányú lehajtónál a képen látható, felváltva villogó lámpák közül (emlékeim szerint) a bal oldali nem villog.

Kérem, szíveskedjenek megjavíttatni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Irinyi József utca - Goldmann György tér csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére