Megoldott

Kitakart jelzőlámpa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.01.19.:

A BKM válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a hirdetőtábla eltávolítása nem Társaságunk illetékessége. Javasoljuk, forduljanak az azt kihelyező céghez."

-----

FRISSÍTÉS 2023.01.18.:

A BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!"

-----

A jelzőlámpa elé beraktak egy hirdetőtáblát. Csak közelebb érve látni, akkor is részben.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Komjádi Béla u. 1

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozással a lenti linken elérhető megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A bejelentésben szereplő hirdetőtábla eltávolítása megtörtént.

    https://jarokelo.hu/bejelente
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 9327 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.01.18.: Nem BDK illetékesség. ------------------------------------- A jelzőlámpa elé beraktak egy hirdetőtáblát. Csak közelebb érve látni, akkor is részben."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.19.: A BKM válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a hirdetőtábla eltávolítása nem Társaságunk illetékessége. Javasoljuk, fo...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hirdetőtábla eltávolítása nem Társaságunk illetékessége. Javasoljuk, forduljanak az azt kihelyező céghez.

    Tisztelettel: BKM FKF Közt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzőlámpa elé beraktak egy hirdetőtáblát. Csak közelebb érve látni, akkor is részben."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.18.: Nem BDK illetékesség. ------------------------------------- A jelzőlámpa elé beraktak egy hirdetőtáblát. Csak közelebb érve látni, akkor is részben."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Sérült oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt parkolásgátló poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére