Megoldott

Óriás kátyúk a Budenz úton

Anonim Járókelő

Kérem az úttest javítását végezzék el.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az illetékes a Budapest Közút (tömegközlekedési útvonal!) !!!! Egyébként megcsinálták.....

    Kérjük legközelebb az illetékest értesítsék vagy ha jelezzük ki az, akkor pontosítsák a pos...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin és Bejelentő!

    Az illetékes Budapest Közút felé már korábban jeleztük a problémát kérve az azonnali javítást.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110148/katyu-keletkezett

    Üdvözl...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nagyméretű mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lóczy Lajos utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Nagyméretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    kátyú az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére