Megoldott

Kátyú keletkezett

A 2.kerületi Budenz út 10/A szám előtt mély kátyú keletkezett egyik-napról a másikra. Az utcán közlekedik a 129-es busz is, valamint sok autó.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapeller Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bognár utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú folyam a forgalmas utcasarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon rossz útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: X Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére