Megoldott

Üres telefonfülke

A Borotvás utcában lévő telefonfülkéből hiányzik a készülék.
A fülke telefonszáma 407-0032.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nyilvános telefont alacsony kihasználtság miatt megszüntetjük. Első lépésként a készülékeket szerelték le kollégáink, majd sor kerül az üres telefonfülkék elszállítására is. Ez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül is érthető a mai telefonhasználati szokások figyelembe vételével.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    El fogják szállítani csak engedély kell hozzá és alvállalkozó csinálja (egy másik bejelentés tapasztalata alapján)
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A Telekom az elmúlt hetekben tucatszámra szerelt le készülékeket. Az Örsön is megszűnt 3, a fülkéket még nem szállították el.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elporladt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kucsma utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ráday Gedeon utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére