Válaszra vár

Megkopott rokkanttábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.09.05
A Rákosmente Piacfelügyelet válasza:

,,Az alábbi megkopott tábla bejelentést megkaptam, de nem az én hatáskörömbe tartozik a javíttatása. A tábla az új piac, tudomásom szerint magánterületén áll. Én a kerületiek közt régi piacnak hívott önkormányzati intézménynek vagyok a vezetője, így kérem a másik piac vezetőségét keressék a tábla ügyében."

-----

FRISSÍTÉS: 2023. január 29.
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

"Na igen. Nem csodálom, hogy az új piac egész épülete rettenetesen elhanyagolt állapotban van. mindenfelé kosz, mocsok, szemét, régóta levált lógó szigetelés a tetőn, mennyezetről befolyó víz alárakott vedrekkel, lógó kilincsek az oldalajtókon, stb. Nagyjából annyit csinálnak az illetékesek, hogy beszedik a helypénzt az árusoktól..."
Előzmény:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/79999/kopott-a-parkolo-tabla-a-piacnal

---

A rákoskeresztúri piac új épületének beugrójában, a bagóbolt előtt lévő dupla mozgássérült parkolóhelyet jelző tábla erősen megkopott, alig látható, ezáltal nehéz észrevenni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 47

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. január 29. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. "Na igen. Nem csodálom, hogy az új piac egész épülete rettenetesen elhanyagolt állapotban van. mindenfelé kosz, mocsok, szemét, régóta levált lógó szigetelés a tetőn, mennyezetről befolyó víz alárakott vedrekkel, lógó kilincsek az oldalajtók...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Az alábbi megkopott tábla bejelentést megkaptam, de nem az én hatáskörömbe tartozik a javíttatása. A tábla az új piac, tudomásom szerint magánterületén áll. Én a kerületiek kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: kereszetur@kaszalo47.hu

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Rákosmente Piacfelügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Rákosmente Piacfelügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A rákoskeresztúri piac új épületének beugrójában, a bagóbolt előtt lévő dupla mozgássérült parkolóhelyet jelző tábla erősen megkopott, alig látható, ezáltal nehéz észrevenni."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. január 29. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. "Na igen. Nem csodálom, hogy az új piac egész épülete...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük újra.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Rákosmente Piacfelügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na igen. Nem csodálom, hogy az új piac egész épülete rettenetesen elhanyagolt állapotban van. mindenfelé kosz, mocsok, szemét, régóta levált lógó szigetelés a tetőn, mennyezetről befolyó víz alárakott...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Keresztúr Piac Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére