Válaszra vár

Kopott a parkoló tábla a piacnál

Kopott a mozgássérült parkoló tábla a piacnál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 47

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ezt az emailt találtam a cégtárban: kereszturpiackft@gmail.com
    Ide is küldjük el légyszi!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a Keresztúr Piac Kft. részére, e-mail cím: kereszetur@kaszalo47.hu
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Ez a terület nem az Önkormányzati piachoz tartozik!

    A Keresztúr Piac a kerület nyelvén „Új Piac” –hoz tartozó terület van a fényképen!

    Kérem velük vegye fel a kapcsolatot, m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Rákosmente Önkormányzata Piacfelügyelet részére a piacfelugyelet@rakosmente.hu email címre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kopott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifakult tábla 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére