Megoldott

Autógumi

VII kerület Dob utcában, a Damjanich sarokhoz közel egy autógumi van a járdán.
Kérnénk elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 112

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00114983
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00114983 azonosítószámú, Budapest Dob utca 112. szám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetekuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére