Megoldott

Jelzőlámpák nem működnek

Anonim Járókelő

Budapest II. kerület Árpád Fejedelem útján (A Margit híd alatt) 2023.01.09-óta nem működnek a jelzőlámpák a gyalogosoknak és az autósoknak sem.

Ugyanitt legalább már két hete az egyik gyalogos jelzőlámpa (amelyik közelebb van a Dunához) nem működik megfelelően csak a piros lámpája ég a zöld nem.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, 0201-Margit híd - Buda

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozással a 2023. január 10-én kelt megkeresésére a Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja - Margithíd gyalogosátkelő csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcs
    ...
  • Walter Ulrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sokat adna hozzá a fénykép a dologhoz. Full fekete a lámpa, a gyalogosok számára életveszélyes. Többsávos út, gyorshajtás...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk nem ártana egy fotó a helyszínről.
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres kresz tábla oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére