Megoldatlan

Szemét és mocsok KöKi-n

Kedves Illetékesek!

Kedves Fővárosi Önkormányzat!
Kedves X. kerület!
Kedves XIX. kerület!
Kedves FKF!
Kedves BKV!
Kedves BKK!
Kedves MÁV!

Adott 7 - hét - közpénzből vegetáló szervezet, cég, csődülés és Önök 11. éve képtelenek a KöKi gyalogos felüljáró és a buszvégállomás rendszeres takarítására. Mindig valami bejelentésnek kell történnie, hogy az megtörténjen. Aztán semmi. Az itt áthaladó sokezer utast nem érdekli ez kinek a feladata, csak rendedt (a körülményekhez képest) szeretnének és nem a csatolt fotókon is látható állapotokat. Legyenek kedvesek összedugni az okos fejüket és kitalálni, átadni, hogy melyikőjük feladata a rend fenntartása. Tudom jól, hogy az illetékes vezetők a szolgáltai autójukból itt sosem szálltak ki, de megtehetnék néha. Vezérigazgatói és polgármesteri szinten vonuljanak ki az irodjukból és nézzenek körül!

Rendet, tisztaságot szeretnénk végre! Kelenföldi aluljáróba is kilehet menni. Az sincs takarítva 8 éve. Az, hogy cirokseprűvel bohóckodik egy alkesz főkefés, nem takarítás... annnyira unalamas már, hogy ha itt átadnak valamit az nincs karbantartva, csak rohad és az enyészeté lesz.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Illetékes válasza alapján.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan, folyamatos a szemét.
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a KÖKI illetékességünkbe tartozó területeit, vagyis a buszvégállomást és a közjárdákat munkatársaink minden délelőtt és éjszaka takarítj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 3234 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KÖKI Terminál"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére