Megoldott

Nyomógomb kérdés

Mindig azt gondoltam, hogy a nyomógombokat párban szerelik fel, mármint, hogy ahol kétirányú forgalom van, ott mindkét irány lámpája nyomógombos, de itt ennél az Ond vezér útján levő kerékpáros átvezetésnél csak azoknak a kerékpárosoknak van nyomógombja, akik az Örs vezér tere felől érkeznek, akik az Örs felé haladnak, azoknak nincs. (A gyalogosoknak mindkét oldalon megvan a gomb.) Nem állítom, hogy ez így nem lehet jó, csak a logikáját nem értem. Milyen elv alapján működnek itt a kerékpáros lámpák?
A másik furcsaság pedig, hogy a meglevő kerékpáros gombnál is gyalogos tábla van kitéve.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ond vezér útja 36a

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ezen a helyszínen bármelyik nyomógombot megnyomják, minden gyalogos és kerékpáros jelző szabadjelzést kap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezen a helyszínen bármelyik nyomógombot megnyomják, minden gyalogos és kerékpáros jelző szabadjelzést kap.
    A nyomógomb elhelyezésénél azt vettük figyelembe, hogy a kerékpárosoknak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett forgalomirányításos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ötvenhatosok tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére