Válaszra vár

Szemét a Kiscelli erdőben

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.20.

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza:
"A 00114778 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt terület fővárosi tulajdonú, önkormányzatunk itt hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik."
---------------------------
A Kiscelli Parkerdő muzeum fele eso reszen a szemetesek rendszeresen nincsenek uritve, illetve halmozodik a hulladek a tarolok mellett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kolostor út 27

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kiscelli Parkerdő muzeum fele eso reszen a szemetesek rendszeresen nincsenek uritve, illetve halmozodik a hulladek a tarolok mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.20. III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza: "A 00114778 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt terület fővárosi tulajdonú, ön...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00114778 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt terület fővárosi tulajdonú, önkormányzatunk itt hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik.

    Ti...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére