Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Frissítés 2023.07.25
Bejelentő visszajelzése
Évek óta semmi nem történik ugyanúgy ott állnak változatlanul ugyanazon autók, ami a mellette lévő hamburgerező alkalmazottaié, akik nem hajlandók parkoló jegyet váltani ellentétben az ott lévő több ezer lakóval és így a szabályokat betartók közlekedését nehezítik. Kérem a mielőbbi tényleges ügyintézést.
...........
A 1138 Budapest Viza utca 9 szám előtt rendszeresen - a megállni tilos tábla ellenére - az úttesten szabálytalanul parkolnak autók, elfolglalva egy forgalmi sávot, ezzel jelentősen akadályozva a forgalmat. Ezzel kapcsolatos bejelentést már 3 évvel ezelőtt is megtörtént, többek között a képeken látható BMW autó azóta ott parkol ingyenesen, szabálytalanul. Kérem a rendszeres ellenőrzést és a szabályok betartatását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Viza u. 9

Hozzászólások

  • 13. Kerületi Lakos visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet visszajelezte, hogy a helyszínt a közterület-felügyelők rendszeresen ellenőrzik a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1138 Budapest Viza utca 9 szám előtt rendszeresen - a megállni tilos tábla ellenére - az úttesten szabálytalanul parkolnak autók, elfolglalva egy forgalmi sávot, ezzel jelentősen akadályozva a forgalmat. Ezzel kapcsolatos bejelentést már 3 évvel ezelőtt is megtörtént, többek között a képeken látható BMW autó azóta ott ...

  • 13. Kerületi Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Évek óta semmi nem történik ugyanúgy ott állnak változatlanul ugyanazon autók, ami a mellette lévő hamburgerező alkalmazottaié, akik nem hajlandók parkoló jegyet váltani ellentétben az ott lévő több e...
  • 13. Kerületi Lakos visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján a Közterület-felügyelet a helyszínt rendszeresen ellenőri a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    alje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • 13. Kerületi Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    közterület kisajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére