Megoldott

Megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.24
FCSM válasza:
Munkatársaink kicserélték és szintbe
helyezték a megadott helyszínen található csatornafedelet.
.....................
Megsüllyedt a fedlap a korházzal szemben.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Köves út 22

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Köszönöm
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt a fedlap a korházzal szemben."-ról "Frissítés 2023.01.24 FCSM válasza: Munkatársaink kicserélték és szintbe helyezték a megadott helyszínen található csatornafedelet. ..................... Megsüllyedt a fedlap a korházzal szemben."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    helyezték a megadott helyszínen található csatornafedelet.

    Tisztelettel:
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedt fedlap a zebra előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére