Megoldott

Elfogyott fedlap

Frissítés 2023.01.10

Budapest Közút válasza:
A X. kerület, Üllői út 114.- Ceglédi út sarkán a sérült fedlap és járda javítását Társaságunk megrendelte.
.............
Tisztelt Budapest Közút!
Az Andor utcában a Homasita előtt lévő forgalomirányításos fedlap erősen elkopott.
Kérem javítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút! Az Andor utcában a Homasita előtt lévő forgalomirányításos fedlap erősen elkopott. Kérem javítását. Köszönöm"-ról "Frissítés 2023.01.10 Budapest Közút válasza: A X. kerület, Üllői út 114.- Ceglédi út sarkán a sérült fedlap és járda javítását Társaságunk megrendelte. ............. T...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Üllői út 114.- Ceglédi út sarkán a sérült fedlap és járda javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Fehérvári út 161. előtti járdán a sérült nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Medőlt STOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Érdi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére