Megoldásra vár

Chevrolet lacetti áll a kapuban

Anonim Járókelő

2023.01.04 Nagysándor József utca 61 autokihajtóban gazdátlan gépjármű. Nem csak pofátlan hanem életveszélyes mert ha a Szeretteim közűl bárkit vagy engem kórházba kellene vinni autóval nem tudunk elindúlni mert a kapuban áll ez az elhagyott autó. Rendőrségi és közterületes lefotózta feljentés megtöztént de intézkedés nem.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 61

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük!

    Tájékoztatom, hogy a közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény (a továbbiakban Kftv.) 20. § (1) bekezdése értelmében a felügyelő - az üzembe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlels
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ütött-kopott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Téglagyár tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Rendszám nélküli Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Téglagyártó út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bártfa út roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Bártfa utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére