Megoldott

Ápolásra szoruló fa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.27
A bejelentő visszajelzése alapján:

,,A letört ágakat valóban visszavágták simára szakszerűen, de szemlátomást nem történt meg a sebkezelő anyaggal (pl. festék) történő lekenés. Lásd a frissen készült fotón."

......

Frissítés 2023.01.10

Főkert válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
......................
A közelmúltan letört egy nagyobb ág a fáról a Garam utcában (az autószalon oldalával szemben lévő oldalon a sarkon), aminek következtében most "nyílt seb" van rajta, amit le kéne kezelni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 82-86

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már majdnem jók vagyunk, de még egyszer vissza kell menniük, ugyanis nem csak egy ágat vágtak vissza, és hagytak sebkezeletlenül, hanem kettőt, de csak a nagyobb, lenti ágat sebkezelték utólag, a fent...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt. Visszajelezte, hogy március 3-án sebkezelték a fa levágott ágát.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyeze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.01.10 Főkert válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ...................... A közelmúltan letört egy nagyobb ág a fáról a Garam utcában (az autószalon oldalával szemben lévő oldalon a sarkon), aminek k...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A letört ágakat valóban visszavágták simára szakszerűen, de szemlátomást nem történt meg a sebkezelő anyaggal (pl. festék) történő lekenés. Lásd a frissen készült fotón.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt. Visszajelezte, hogy a fát a kérésnek megfelelően kezelték.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A közelmúltan letört egy nagyobb ág a fáról a Garam utcában (az autószalon oldalával szemben lévő oldalon a sarkon), aminek következtében most "nyílt seb" van rajta, amit le kéne kezelni."-ról "Frissítés 2023.01.10 Főkert válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivagott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Bodor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Babér utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére