Megerősítésre vár

Oszlopból kilógó vezetékek

A Csepel hév állomással szembeni zebránàl a lámpa oszlopból lógnak ki a vezetékek,valaki megbuherálta a lámpàt ugyan is örökös zöld van az autósoknak és gyalogosoknak mindig piros,így nem lehet átkelni biztonságosan! Ugyan itt az oszlopon a làmpa nyomógomb sem működik!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy utca

Hozzászólások

  • Szlovák Andrea visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út - HÉV végállomás gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal és kilógó vezetékkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szlovák Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sèrült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére