Megoldott

Rengeteg graffiti

Anonim Járókelő

Az Akadémia és a Kelemen László utca között, az Ördög-árok támfalait telefújták graffitivel. Ez nem művészet, hanem vandalizmus. A Kelemen László utcai villamosmegálló utasváróit is gusztustalanul összefirkálták. Kérem tisztítsák meg a felületeket és tegyék meg a szükséges jogi lépéseket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 35

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0001177/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00114683

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trágár graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére