Megoldott

Több zsák sitt

FRISSÍTÉS 2023.01.10. bejelentő:
Sajnos még mindig ott van a szemét.
---------------------------------------------------

VII kerület Dembinszky utcában több zsák sitt van a járdán.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Dembinszky utcában több zsák sitt van a járdán. Kérnénk elszallitasukat."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.10. bejelentő: Sajnos még mindig ott van a szemét. --------------------------------------------------- VII kerület Dembinszky utcában több zsák sitt van a járdán. Kérnénk elszallitasukat."-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig ott van a szemét.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink már nem találták a helyszínen.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetekuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes köz wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Undort keltő, bűzlő mocsok a Keletinél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére