Megoldatlan

Üllői út, Thököly utcai villamosmegálló aszfaltozás

Anonim Járókelő

Tavaly ősszel az 50-es villamos megállóját felújították, a villamosátjárót újraaszfaltozták és az gyalogátkelőnél az egyik sínszál mellett elég rosszul sikerült a szintbeli kialakítás, kb. 5cm-es perem van.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Thököly út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Az illetékes válasza alapján nem találtak hibát.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0001044/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00114623

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes Szolgáltató, a BKV Zrt. részére....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mikor lesz kész és megoldva?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére