Megoldott

Siralmas állapotok

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán tér egy szeméttelep. Ezért kár volt felújítani. Mocsok, fekália és szemét mindenhol. Külön kiemelném a metrópület környezetét, ahol hónapok óta masszív galambürülék - szőnyeg fogadja az utasokat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarították.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    A Széll Kálmán tér rendkívül nagy és folyamatos terhelésnek van kitéve. Társaságunk amellett, hogy igyekszik mindent megtenni a tér rendben tartása érdeké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Széll Kálmán téri bejelentéseket kérjük, hogy közvetlenül a jarokelo@budapestikozmuvek.hu e-mail-re továbbítsák!

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Széll Kálmán tér kezelője a Főváros és a takarítási feladatokat az FKF végzi folyamatosan, ahogy a bejelentések is mutatják.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bokrok között is rengeteg a hulladék.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Timea
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Napi takarításra volna szükség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére