Megoldott

Digi doboz nincs rögzítve

1025 Bp. Vöröstorony lejtő 20. előtt egy villanypóznán a Digi távközlési doboza nincs megfelelően rögzítve, lóg lefelé.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vöröstorony lejtő 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentés alapján területileg illetékes kollégáink javították a
    problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    On Sun 2023. Jan 01 18:34:11, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00114500" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4220491] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Pázsitos sétány (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére