Megerősítésre vár

graffitik az ivókútnál (Erzsébet híd budai hídfő)

Anonim Járókelő

Összefirkálták az ajtókat és a falakat az ivókútnál az Erzsébet híd budai hídfőnél.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, » Erzsébet híd

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket munkatársaink eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az ivókút környezete
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére