Megoldott

Szemetes járda

FRISSÍTÉS: 2023.02.12.
Bejelentő észrevétele: "Úgy látom, kaptak egy felszólítást, de az már aznap leesett a kapuról, és a szeméthalom közepén pislogott nagy meglepetésében.
Ráadásul a telek főbejárata(i) a másik oldalon van, a Szent László út felől (illetve autós bejárat a Kerekes utcából). December végéig a virágpiac volt itt, de az már megszűnt, és állítólag lakópark épül majd a helyén. Nem nagyon látok esélyt arra, hogy ezt mostanában bárki eltakarítaná :( Hacsak az önkormányzat meg nem teszi, amiért elképesztően hálásak lennénk :) A szemben lévő oldalon ugyanez a probléma... https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/115809/uvegek-levelek "

-----------

Kérem az önkormányzatot, hogy hívják fel a virágpiac figyelmét arra, hogy a Palóc utcai oldalon is takarítsanak a hozzájuk tartozó járdarészen.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 10

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm szépen, tényleg takarítottak
  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt. Visszajelezték, hogy ellenőrizték a helyszínt (02.14) és a járda tiszta volt, nyoma sem volt a bejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom, kaptak egy felszólítást, de az már aznap leesett a kapuról, és a szeméthalom közepén pislogott nagy meglepetésében.
    Ráadásul a telek főbejárata(i) a másik oldalon van, a Szent László út fe
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére